Huawei P30 a P30 Pro dostanou „Selfie Camera Night Mode“

Fotoaparáty Huawei P30 a P30 Pro jsou vybaveny nejlepší funkcí zadní kamery v nočním režimu, která je vybavena pokročilými algoritmy AI, které zachycují snímky i v nejtmavším prostředí, a tato funkce se nyní rozšiřuje pro selfie kameru obou těchto vlajkových lodí.

Nová aktualizace pro P30 duo přináší noční režim pro přední kameru, uživatelé budou moci kliknout na noční selfie a užívat si tak mnohem více světla díky AI. Tato aktualizace také přidává novou funkci pro úpravy videa, zlepšuje rozpoznávání otisků prstů a nainstaluje opravu zabezpečení z srpna 2019.

Huawei P30 a P30 Pro přijímající tuto aktualizaci s EMUI verze 9.1.0.193. Aktualizace v současné době probíhá v Číně a brzy bude rozšířena do dalších zemí.

Tato verze je uvolňována v dávkách. Verze EMUI a velikost aktualizace se mohou lišit v závislosti na trhu a modelech.Pokud chcete aktualizaci zkontrolovat ručně, postupujte takto:

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Pokud se aktualizace nezobrazí v nastavení, doporučujeme ji požádat prostřednictvím aplikace HiCare: Přejděte do aplikace HiCare> klepněte na Aktualizovat> klikněte na zaškrtávací políčko a stiskněte Použít.

Autor:Lukáš

Zdroj:WinFuture

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.