Huawei P30 a P30 Pro dostávají novou aktualizaci s novými funkcemi a vylepšením zabezpečení

Zatímco někteří uživatelé řady Huawei P30 testují EMUI 10 Beta, ostatní na EMUI 9.1 dostávají novou aktualizaci, která přidává nové funkce a vylepšení zabezpečení.

Nová aktualizace EMUI pro Huawei P30 a P30 Pro rozšiřuje funkci Huawei Share, podporující spojení s produkty „smart display“, pro lepší zážitek z domácího prohlížení a zahrnuje také bezpečnostní záplatu září 2019. Zkontrolujte prosím celý protokol níže.

Huawei P30 ProŘada Huawei P30, která tuto aktualizaci obdrží na nové aktualizaci EMUI verze 9.1.0.226. Stejná aktualizace v Číně však byla zveřejněna později minulý měsíc u EMUI verze 9.1.0.213.

Poznámka: Verze a velikost EMUI se mohou lišit v závislosti na oblasti.

Pokud chcete aktualizaci zkontrolovat ručně, postupujte takto:

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Nebo Jděte do aplikace HiCare> klepněte na Aktualizovat> Vyhledat aktualizace.

Huawei P30 ProSystém:
Přidá funkci Huawei Share Feature, která podporuje připojení k produktům smart display, pro lepší zážitek z domácího prohlížení. Přidá funkci pro AppAssistant, pro rychlejší přístup k herní akceleraci, nepřetržitému hraní her, prevenci chyb a další služby.

Fotoaparát:
Optimalizuje kvalitu fotografií pořízených pomocí filtru Super v režimu Portrét pro lepší efekty bokeh.

Inteligentní pomoc:
Přidává podporu aktualizace firmwaru pro všechny digitální sluchátka Huawei prostřednictvím funkce Digitální sluchátka v Nastavení.

Bezpečnostní:
Integruje opravy zabezpečení systému Android vydané v září 2019 pro zvýšení bezpečnosti systému.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.