Huawei P30 Pro: Nové barvy Mystic Lavender a Mystic Blue

Čínský výrobce Huawei ukáže vlajkovou loď Huawei P30 Pro, která byla představena letos na jaře, ve dvou nových barvách, stane se tak na IFA 2019. Barvy se jmenují Mystic Blue a Mystic Lavender. Nově barevné modely se technicky nijak neliší od dříve dostupných barev, ale měly by podpořit prodej top modelu a opět navýšit prodeje.

Mystic Lavender a Mystic Blue

Poté, co se v posledních dnech vynořily první indikace, jsou již dvě nové barevné varianty Huawei P30 Pro vidět na tiskovém stánku IFA 2019 u stánku výrobce. Kromě nového high-end SoC pro Huawei Mate 30 Pro, Kirin 990, se zdá, že jsou dvě nové barvy, které jsou ústředním prvkem Huawei IFA. Pravděpodobně se chce opět prodloužit „život“ P30 Pro, také možná proto, že americké embargo vlády Trumpa ztěžuje zavedení nových chytrých modelů Huawei.

Huawei P30 Pro bude k dispozici v „Mystic Lavender“ a „Mystic Blue“ v příštích několika týdnech. Huawei sleduje tento trend, protože levandule je jednou z trendových barev roku a ve světě módy je stále populárnější. Huawei však jde trochu dál, než jen změní barvu nových barevných možností modelu P30 Pro.

Jeden se tedy nyní zaměřuje na zweigeteiltovou optiku zad, podobně jako je tomu již u některých levnějších smartphonů Huawei a například také u pixelů řady Google. Horní část zadní části zařízení bude v budoucnu lesklá, zatímco spodní dvě třetiny budou opatřeny matným povrchem. Pravděpodobně se chcete vyhnout otiskům prstů a zároveň poskytnout trochu hrubšího povrchu pro lepší přilnavost prstů.

Technicky se nové barevné možnosti Huawei P30 Pro zpočátku nic nemění, protože jsou nabízeny, přinejmenším v Evropě znovu s osmi gigabajty RAM a 128 GB interní Flash paměti na bázi UFS. Cenové doporučení zůstává stejné jako u současných modelů. Kdy přesně Huawei P30 Pro skutečně dorazí na trh v „Mystic Lavender“ a „Mystic Blue“ se ještě uvidí. Mělo by to být několik týdnů po představení na IFA 2019.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.