Huawei P30 Pro získal EISA „Nejlepší chytrý telefon roku“

16. srpna získala společnost Huawei ocenění za mobilní telefon Huawei P30 Pro „EISA Best Smartphone 2019-2020“ od Evropské asociace obrazových a zvukových asociací (EISA), což se pro společnost v této kategorii považuje za druhé roční přímé vítězství.

EISA je skupina zahrnující 55 světových časopisů o spotřební elektronice. Mezi jeho členy patří odborná média napříč celým spektrem spotřební elektroniky z více než 30 zemí a každý člen přispívá do jedné nebo více ze šesti skupin odborníků EISA.

EISA ocenila fotografické dovednosti P30 Pro při nízkém osvětlení jako „zdaleka to nejlepší, co v současnosti můžete získat od smartphonu. Ocenila také ultraširoký objektiv, režim portrétu a periskopický 5x teleobjektiv telefonu o kterém uvedli, že „překonává všechny své konkurenty“.

Huawei P30 Pro přichází s nastavením kamery Leica Quad včetně 40MP hlavního fotoaparátu, 20MP ultra širokoúhlého fotoaparátu, 8MP teleobjektivu a ToF kamery a 32MP přední kamery. Je vybaven 6,47-palcovým OLED displejem, 3D zakřiveným zadním sklem. Procesorem telefonu je Kirin 980 a kapacita baterie je 4200 mAh s 40 W SuperCharge.

Huawei bude formálně oceněna během IFA na slavnostním ceremoniálu EISA Awards 6. září v Berlíně.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.