Huawei P40 a Huawei P40 Pro: Vše, co zatím víme

Na počátku roku 2019 představila společnost Huawei svou vlajkovou loď řady P, která se skládá ze tří modelů – Huawei P30 Lite, Huawei P30 a P30 Pro, která nabízí nejlepší specifikace fotoaparátů, designu, výkonu a mnohem více.

Pokud jde o úspěchy, řada Huawei P30 vytvořila v oblasti smartphonů řadu standardů a je čas přejít na další smartphony řady P konkrétně – Huawei P40 a Huawei P40 Pro.

Huawei P40Chytré telefony Huawei P40, které nahradí řadu P30 a zdědí technologie z řady Mate 30, pravděpodobně dodají zákazníkům nový chytrý telefon Huawei, který se opět stane jedničkou na trhu.

Čeká nás ale ještě několik měsíců, než se dostane oficiální prohlášení o sérii P40 na veřejnost. Už nyní ale můžeme vidět několik pověstí a úniků, které zahájili počáteční spekulace a teď už jen čekáme až budou potvrzeny.

Níže si můžete prohlédnout všechny novinky, úniky, fámy a spekulace týkající se řady Huawei P40. Tyto informace budou aktualizovány podle nových úniků.

Displej:
Podle informací se očekává, že Huawei P40 Pro bude zahrnovat Horizon displej, který má Mate 30 Pro se zakřivenými okraji. Jako obvykle bude P40 vybaven plochou obrazovkou OLED.

Fotoaparát:
Co se týče kamer řada P40 pravděpodobně přijme novou techniku ​​kamery od Mate 30 Pro, včetně nových technologií SuperSensing, CineCamera a samozřejmostí je spolupráce se společností Leica. Předpokládá se, že Huawei P40 Pro dostane pět zadních kamer a dvě kamery na přední straně.

Výkon a paměť:
Nejnovější vlajkový procesor Huawei – Kirin 990 a Kirin 990 5G budou použity pro varianty 4G a 5G.

Podobně jako jeho předchůdce bude Huawei P40 pravděpodobně začínat variantou 6/128 GB, oba modely P40 i P40 Pro získají 8 GB varianty RAM. Když se podíváme zpětně na tento trend, Huawei by mohl představit vysoko paměťovou verzi s 12 GB RAM.

Baterie:
Pokud jde o baterii a úniky jsou prozatím pravdivé, tak tady se odehraje zatím asi největší změna. Baterie v P40 Pro by měla být upgradována na 5500 mAh a měla by být složena z grafenu. V případě modelu P40 dostane klasickou baterii o kapacitě 4 200 mAh. Oba dva modely by měli podporovat nabíjení 50 W nebo 55 W. Na druhou stranu oba modely podporují nové bezdrátové nabíjení 27 W a zpětné reverzní nabíjení.

Schéma grafenuSoftware:
Pořád kolují zvěsti o používání HarmonyOS ve smartphonu. Ale existuje velká šance, že Huawei bude používat EMUI 10 se systémem Android 10. Pokud společnost nezíská licenci k obnovení obchodu se společností Google, pak přijde předinstalovaný Huawei Mobile Services a jeho aplikace.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.