Huawei P40 Lite naznačuje, že je to upravený Nova 6 SE

O Huawei je známo, že uvádí své telefony pod různými jmény na různých trzích. V minulosti jsme zmínili několik příkladů. Nový únik ze zdroje známého pro zprávy týkající se Huawei odhalil nadcházející Huawei P40 Lite. A bude to známé zařízení, které již bylo představeno.

Tipař, který na Twitteru je pod jménem @ RODENT950, zveřejnil tweet, který uvádí, že Nova 6 SE, který byl uvedený minulý týden, je stejné zařízení jako Huawei P40 Lite.

Vyjádření také zahrnuje oficiální vykreslení telefonu, které zobrazuje telefon v černé barvě. Toto je také jedna z barevných variant Nova 6 SE.

Huawei 6SE (Huawei P40 Lite)


Nova 6 SE má 6,4 palcový displej FHD + LCD s děrovacím otvorem v levém horním rohu. Je poháněn procesorem Kirin 810 s 8 GB RAM a 128 GB úložného prostoru.

Primární zadní kamera je 48MP senzor a je spárována s 8MP ultraširokouhlou kamerou, 2MP makro kamerou a 2MP hloubkovým senzorem. Uvnitř otvoru na displeji je 16MP senzor.

Nova 6 SE také obsahuje 4200 mAh baterii s podporou rychlého nabíjení 40 W. Má boční snímač otisků prstů, zvukový konektor jack, port USB typu C a podporu Dual-SIM. Huawei dodává telefon s EMUI 10 založeným na Android 10.

Výše uvedené parametry by měly být stejné specifikace jako Huawei P40 Lite, ale existuje šance, že můžeme získat více variant paměti RAM a úložiště.

Předpokládá se, že Huawei P40 Lite bude spuštěn před svými sourozenci. Telefon však může být dodáván bez služeb Google na trhy mimo Čínu, pokud je Huawei do doby uvedení na trh stále nezíská.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.