Huawei pod svým názvem Nova Watch by mohl představit hodinky střední třídy

Zdroj: Huawei (ilustrační obrázek)

Pokud jste naším pravidelným čtenářem, tak si jistě pamatujete, že jsem už dříve vydal článek o hodinkách Nova Watch. Respektive to nebylo přímo o nových hodinkách, ale spíše o patentu na jejich název. Protože společnost Huawei už dříve požádala v domovské Číně o novou ochrannou známku s názvem Nova Watch. Z toho, co zatím víme, to vypadá, že stav této certifikace zatím ještě nebyl vyřízen a stále probíhá certifikace tohoto názvu. Pokud to dobře dopadne, tak Huawei rozšíří své portfolio u modelové řady Nova. Tato série se specializuje na vlajkové lodě ve střední třídě a je zaměřena speciálně na mladší ročníky.

Pokud se nepletu, tak už od roku 2016 společnost Huawei vydává své dostupné smartphony v rámci řady Nova. Přitom je to jen pár týdnů, kdy společnost Huawei uvedla na trh nejnovější řadu Nova 8, která se skládá ze dvou modelů. V této nejnovější sérii najdeme modely Nova 8 a Nova 8 Pro s nejnovější hardwarovou a softwarovou technologií, kterou Huawei momentálně pro střední třídu nabízí.

Zdroj: ITHome

Nejnovější telefony řady Nova zůstávají mezi spotřebiteli velmi populární. Proto je velká škoda, že Huawei s modely ze série Nova moc s Evropským trhem nepočítá. I když to se nyní může možná v brzké době změnit. Protože po oddělení Honoru od Huawei existuje jistá možnost, že Huawei bude chtít vyplnit díru v tomto segmentu na Evropském trhu a proto představí nové inteligentní hodinky střední třídy v řadě Nova společně s některým se smartphonů. Bylo by fajn, kdyby se k nám dostala nejnovější série těchto smartphonů.

Pokud se vrátíme zpět k hodinkám, tak v současné době nejsou k dispozici žádné oficiální informace týkající se těchto nových chytrých hodinek nebo související s touto ochrannou známkou. Je však více pravděpodobnější, že Huawei v budoucnu společně s dalšími smartphony představí další chytré produkty ze série Nova. Nyní když Huawei nevlastní společnost Honor, bude zřejmě chtít zastoupit její pozici dostupnějšími modely. Proto lze očekávat rozšíření série Nova na další trhy.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.