Huawei podporuje rozvoj ekosystémů HMS ve více zemích

Díky omezením certifikace Google Mobile Services (GMS) zrychlil Huawei vývoj Huawei Mobile Services (HMS) s pomocí místních vývojářů v různých zemích.

Společnost Huawei nedávno uspořádala konferenci Huawei Developer Day na Filipínách, ve Španělsku, Spojených arabských emirátech, Thajsku a Španělsku, aby rozšířila ekosystém služeb Huawei Mobile a spojila ruce s vývojáři za účelem integrace HMS do jejich aplikací.

Developer DaySpolečnost Huawei také ujistila vývojáře, že v Dubaji postaví první inovační studio DigiX, které poskytne kompletní vybavení a technickou podporu zaměstnanců pro snadný přístup k integraci HMS a pro co nejlepší využití programu Shining Star.

„Upřímně zveme všechny místní partnery, aby se připojili k naší výstavbě ekosystémů, proto jsme investovali 1 miliardu USD do programu Shining-Star a do výstavby prvních inovačních laboratoří DigiX v Dubaji, abychom je plně podpořili,“ řekl Adam Xiao, generální ředitel MENA Mobile services, Huawei Consumer Business Group.

Technologie Huawei Mobile Services (HMS) a aplikace HMS zahrnují funkce čipů, zařízení a cloudů společnosti Huawei a integrují sadu základních služeb HMS (HMS Core), nástrojů a platforem pro vývoj a testování IDE.

Podle údajů společnosti Huawei tvoří HMS společně s aplikacemi a službami třetích stran Huawei ekosystém HMS pro 570 milionů uživatelů Huawei na celém světě s 1,01 miliony registrovaných vývojářů.

Vývojáři HMS Core schopností a služeb potřebují integrovat HMS Software Development Kit, aby mohli využívat otevřené schopnosti Huawei.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.