Huawei potvrzuje, že MatePad přijde se stylusem

Špičkový tablet MatePad od Huawei bude oficiálně představen 25. listopadu. Několik dní před oficiálním vydáním Huawei potvrdilo, že MatePad přijde také se stylusem. Nemáme žádné informace o tomto stylusu, je však pravděpodobné, že bude oznámen jako upgradovaná verze stylusu MatePen, která byla představena již v roce 2016 vedle původního MateBook 2 v 1.

MatePad Pro

Nový tablet MatePad od Huawei se pravděpodobně zaměří na exkluzivní trh. Kromě vylepšeného stylusu, nám také předchozí únik odhalil, že tablet bude vybaven velkým displejem a v levém horním rohu bude mít kameru uloženou v průstřelu. MatePad bude první tablet, který získá selfie kameru umístěnou v průstřelu na trhu. Rámy kolem displeje také vypadají z uniklých snímků velmi tenké. Na zadní straně by měly být umístěné dvě kamery. Samozřejmostí je, že tablet bude pohánět výkonný čip, jako je Kirin 990. Mezi další očekávané funkce patří 8 GB RAM, 256 GB úložného prostoru, magnetický pin konektor pro připojení klávesnice a velkokapacitní baterie.

Protože MatePad bude uváděn na trh jako high-end tablet, očekávejte, že bude prodáván zřejmě za prémiovou cenu. O jeho cenách zatím bohužel nemáme představu.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.