Huawei představuje Sound X! Smart Speaker vyvinutý společně s Devialet

Na dnešní zahajovací akci společnost Huawei oznámila nový inteligentní reproduktor s názvem Sound X. Nový zvukový produkt byl vyvinut společně s francouzskou audio společností Devialet.

Reproduktor Sound X

Sound X Design

Sound X má válcovou konstrukci, která je nejlepší, pokud usilujete o 360 ° prostorový zvuk. Má dvoubarevný povrch – prosklené horní polovinu a dno ze síťoviny. Na těle reproduktoru je výřez pro subwoofer.

Nahoře je místo, kde jsou kapacitní ovládací prvky, a když je zapnutý reproduktor nebo je aktivní hlasový asistent AI, je zde efekt chladného duhového světla.

Dva subwoofery

Funkce

Inteligentní reproduktor Huawei Sound X má dva 3,5 ”subwoofery (celkem 60 W) a používá technologii vylepšování basů SAM. Huawei říká, že se jedná o první inteligentní reproduktor s certifikací Hi-Res. Basy se mohou ponořit do ultralehké frekvence 40 Hz, což vám umožní cítit basový efekt s celým tělem.

Reproduktor má intenzitu zvuku 93 decibelů. I při tak vysoké hlasitosti nejsou zvuky zkreslené, a to proto, že reproduktor používá akustický design Push-Push od Devialetu. Konstrukce Push-Push má dva symetrické basové reproduktory instalované ve stísněném prostoru a potlačuje šum generovaný při vysoké hlasitosti pomocí tahu zadní vlny generovaného každým basovým reproduktorem.

Sound X stereo

Vedle subwooferů je k dispozici šest rovnoměrně distribuovaných 1,5 ”8W reproduktorů středního pásma a jsou vyladěny pomocí zvukového algoritmu Huawei Histen. Sound X má také prostorové povědomí, takže upravuje zvukový výstup podle toho, kde je umístěn. Kolem reproduktoru je umístěno šest mikrofonů, které mohou zachytit váš hlas až do vzdálenosti 5 metrů. Kombinace čtyřjádrového procesoru MediaTek MT8518 s technologií 1,5 GHz a technologie zpracování signálu proti rušení zajišťuje, že vaše příkazy budou přijímány i v hlučném prostředí.

Přehrávání hudby z telefonu je velmi snadné. Reproduktor má NFC a pokud má váš telefon také NFC, vše, co musíte udělat, je dotknout se ikony NFC na reproduktoru. Inteligentní reproduktor Sound X lze také spárovat s jinou jednotkou pro stereofonní režim s dvěma reproduktory. Jediné, co musíte udělat, je poklepat na multifunkční tlačítko a rychle vstoupit do stereofonního režimu.

Sound X

Jde samozřejmě o inteligentní reproduktor, takže je správné, že jej můžete použít k ovládání kompatibilních inteligentních domácích produktů. Technologie HiLink společnosti Huawei pracuje s produkty Midea, Gree, TCL, Haier, Skyworth, Bosch, Siemens a dalších.

Sound X váží 3,5 kilogramu, má průměr 165 milimetrů a na výšku měří 203 milimetrů. Má 512 MB RAM a 8 GB úložného prostoru. Podporuje dvoupásmové Wi-Fi, Bluetooth 5.0 a má jmenovitý výkon 24V 2,7A.

Cena a dostupnost

Cena za Soud X je 6500 CZK (255 EUR) za jeden kus, zatímco stereo sada je za 12800  (502 EUR) Je k dispozici v jedné barevné variantě s názvem Starry Night. Předobjednávky začnou zítra a budou v prodeji od 5. prosince. Stereo sada bude k dispozici na konci prosince.

Zatím se čeká na informaci, zda se Sound X dostane na globální trh ještě letos, nebo budeme muset počkat až po novém roce.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.