Huawei se připravuje na „bojový režim“ uvedl Ren Zhengfei

Zakladatel a generální ředitel Huawei Ren Zhengfei řekl své společnosti, aby zajistila a provedla všechna možná měření aktuálního stavu společnosti v reakci na blacklisting v USA.

Ren Zhengfei

19. srpna tajemník amerického ministerstva obchodu Wilbur Ross oznámil, že prodlužuje Huawei represi o dalších 90 dní. Ministerstvo však také oznámilo, že do seznamu entit přidalo 46 dalších dceřiných společností, čímž se celkový počet zvýšil na více než 100 subjektů Huawei.

Ren v memorandu zaslaném zaměstnancům společnosti Huawei v pondělí požádal zaměstnance, aby pracovali na tom, aby dosáhli co největšího cíle prodeje, protože firma přešla do „bojového režimu“, aby přežila současnou krizi, informovala agentura Reuters.

„Společnost čelí stále většímu tlaku ze strany USA a proto Ren uvedl, žij nebo zemři“ řekl v memorandu bývalý důstojník čínské armády Ren. Huawei potvrdil obsah poznámky.

V květnu byl Huawei přidán do seznamu amerických entit, což společnosti brání v obchodování s americkými firmami a očekává se, že to výrazně ovlivní její podnikání. Přes omezení společnost za první pololetí zaznamenala 23% nárůst tržeb.

Ren v memorandu uvedl: „V první polovině naše výsledky vypadaly velmi dobře. Je ale pravděpodobné, že naši čínští klienti byli sympatičtí a platili včas, velký objem cash flow vypadal dobře, to nepředstavuje ale nejspíše skutečnou situaci. “

Je také důvěrou v to, že z celoročních výsledků uvidí pozitivní výsledek, a řekl, že je třeba „utratit peníze a vyřešit problém kontinuity výroby“ zvýšením investic do věcí, včetně výrobního vybavení. Aby bylo možné se od USA zcela odpojit.

„Za 3-5 let bude v Huawei proudit nová krev“ řekl Ren. „Poté, co přežijeme nejkritičtější okamžik v historii, se zrodí nová armáda.“ Která bude dominovat technologickému světu, “řekl Ren.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.