Huawei Smart Screen bude uvedena na trh celosvětově 19. září s řadou Mate 30

Společnost Huawei oficiálně oznámila, že její inteligentní obrazovka bude představena celosvětově 19. září v Mnichově v Německu na stejné akci jako série Mate 30 a Watch GT 2.

Huawei – Honor smart screen

Podle Richard Yu, inteligentní obrazovka Huawei přijde s novým HarmonyOS. Televize přijde s několika technologiemi IoT a inteligentními technologiemi včetně AI Image Quality Engine, centra interakce s více zařízeními, cloudových a zvukových služeb Huawei a dalších.

Podobně jako Honor Vision bude hardware tohoto televizoru vybaven inteligentními čipovými sadami vyvinutými HUAWEI. Konkrétně čipovou sadou Honghu 818 Intelligent Display Chipset, čipovou sadou NPU AI Camera a čipovou sadou Wi-Fi. Pro maximální zábavu byla integrována technologie optimalizace kvality zvuku Histen.

Kromě toho se očekává, že Huawei Smart Screen, přijde s vyskakovací kamerou s rozpoznáváním obličeje a pomocníka umělé inteligence včetně sledování gest pro uživatele.

Předchozí úniky informací o této televizi tvrdí, že by podporovaly rozlišení 8K a konektivitu 5G, ale nebyly společností zatím oficiálně potvrzeny.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.