Huawei Smart Screen se může dodávat ve větší verzi displeje s rozlišením 8K

Huawei Smart Screen se chystá na své globálního odhalení 19. září v německém Mnichově. A jsou tu nějaké nové informace, které nám umožní si udělat obrázek o této připravované televizi.

Nejnovější obrázky pocházejí ze známého webu Weibo a můžeme vidět 65palcovou verzi maloobchodního balení Huawei Smart Screen. Obal je také označen některými informacemi, jako je rozlišení 4K UHD a kvalita obrazu HDR.

Smart Screen 65″Mezitím únik také naznačuje, že inteligentní obrazovka Huawei bude mít také větší velikost obrazovky (75 palců) s rozlišením 8K, která bude označována jako verze „Pro“. Za zmínku stojí, že panel displeje použitý v této inteligentní obrazovce je dodáván čínským výrobcem displeje BOE.

Podle Richard Yu, CEO Huawei, Smart Screen přijde s novým HarmonyOS. Televize přijde s několika technologiemi IoT a inteligentními technologiemi včetně AI Image Quality Engine, centra interakce s více zařízeními, cloudových a zvukových služeb Huawei a dalších.Podobně jako Honor Vision bude hardware tohoto televizoru vybaven inteligentními čipovými sadami vyvinutými společností Huawei, včetně čipové sady Intelligent Display 818 Intelligent Display Display, čipové sady NPI AI Camera a čipové sady Wi-Fi.

Pro maximální zábavu byla integrována technologie optimalizace kvality zvuku Huawei. Společnost Huawei navíc potvrdila, že tato inteligentní obrazovka přijme pop-up selfie fotoaparát s rozpoznáváním obličeje a pomocníka umělé inteligence, jakož i uživatelům, sledování gest.

Autor: Lukáš

Zdroj: Weibo

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.