Huawei Smart Screen (TV) se třemi čipsety oficiálně oznámena

26. července, při spuštění Huawei Mate 20 X 5G spolu s dalšími produkty. Huawei oznámila, že uvede vlastní inteligentní televizi koncem tohoto roku. A jak to zatím vypadá, máme se opravdu na co těšit!

Koncept Huawei TV

Yu Chengdong, CEO společnosti Huawei Consumer Business, oficiálně oznámil, že inteligentní televize Huawei – Smart Screen bude spuštěna mezi spotřebiteli v září tohoto roku.

Podle Yu je Huawei Smart Screen založen na inteligentním technologickém rámci, který pokryje většinu každodenních úkolů přímo prostřednictvím televize pomocí technologií, jako je Al Image Quality Engine, Self-rozvinuté Smart Chips, OS technologie, HIAI Engine, Huawei Zvuková a cloudová služba.

Obrazovka je napájena třemi vlastními čipovými sadami – čipem Kirin AI, čipem Hongjun Smart a čipem Wi-Fi Gigahome. Navíc bude nabitý GPU Turbo, Link Turbo, Ark Compiler, souborovým systémem EROFS Super a dalšími.


Kromě svých funkcí přijímá inteligentní obrazovka pop-up selfie fotoaparát s rozpoznáváním obličeje a pomocníka AI a inteligentní sledování pohybu pro uživatele. Tato inteligentní televize podporuje dekódování 8K 30FPS a očekává se, že přijde s podporou 5G.

Huawei Smart Screen je podobný produkt toho, co Honor představí na HDC 2019, ale možná bude mít nějakou vychytávku navíc oproti Honoru. Musíme si počkat na další informace, které vyjdou brzy!

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.