Huawei Smart Screen ve verzi Mocha Gold je opravdu luxusní kousek!

Čínský telekomunikační gigant Huawei uspořádal tento týden v Číně akci, ve které společnost oznámila několik produktů, včetně modelu Huawei Smart Screen. Konkrétně tento 65-palcový model je dodáván v exkluzivní barevné variantě Mocha Gold. Společnost také odhalila, že tento produkt bude v Číně k dispozici online, přičemž dostane cenovku 6,999 juanů, která zhruba vychází na 892 EUR (23200CZK)

Pro ty, kteří si to již nepamatují, Huawei Smart Screen byla představena koncem září letošního roku a nyní společnost přidala novou barevnou variantu Mocha Gold, která jí dodá luxus. Společnost tvrdí, že si klade za cíl nabídnout zákazníkovi více možností a dodala, že tato nová varianta vypadá v obývacím pokoji jako krásné umění.

Smart TV Huawei přichází s displejem Quantom Dot 4K, který nabízí rozlišení obrazovky 3840 x 2160 pixelů, 100% pokrytí barevným gamutem NTSC a dynamickou kompenzaci obrazu MEMC.

Interně je inteligentní televizor napájen vlastní čipovou sadou HiSilicon, která je dodávána se dvěma jádry A53 a dvěma jádry A73, jakož i čtyřjádrovým grafickým procesorem G51, 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště pro hladší provoz.

Televize je vybavena exkluzivním inteligentním zvukovým systémem 8 + 1 + 1, který zahrnuje šest reproduktorových jednotek s plným rozsahem, dvě výškové jednotky a jeden basový reproduktor. Dodává se také s jedním párem pasivních subwooferů o výkonu 65 W a super velkou zvukovou komorou 3,9 L.

Společnost říká, že kombinace více jednotek reproduktorů umožňuje zařízení nabídnout více zvukových detailů a pohlcující zážitek. Smart TV také umožňuje profesionální zvukové efekty s 5.1 kanály, takže uživatelé mohou mít doma profesionální stereofonní zážitek.

Společnost Huawei také dodává, že prostřednictvím inteligentního zvukového systému Huawei dokáže automaticky určit prostorový rozsah nebo vlastnosti domu na základě zvukového pole a poté vybere nejvhodnější schéma přehrávání zvuku v prostředí.

Je také dodáván s vyskakovacím AI- fotoaparátem, který poskytuje 1920 x 1080 pixelů rozlišení pro videohovory. Má technologii Smart Portrait Locking, stejně jako technologii Low-Light a kamera se také může přizpůsobit změnám světla.

Díky HarmonyOS (neboli HongMeng OS), který pohání tuto inteligentní televizi, může nabídnout některé zajímavé funkce poháněné umělou inteligencí, jako je AI Fitness, AI Kids Control atd. Dodává se s inteligentní multi-obrazovkou Huawei Share, která může zrcadlit obrazovku smartphonu na Huawei Smart Screen s 100ms ultra-nízkou latencí.

Existuje několik dalších funkcí, protože společnost si klade za cíl to udělat více než chytrou televizi. Huawei má do budoucna v plánu z toho udělat středisko Vaší inteligentní domácnosti.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.