Huawei spolupracuje s vývojáři aplikací v Malajsii, aby se připojili k ekosystému HMS

Huawei Mate 30 Series je oficiálně představena v Malajsii a společnost zopakovala, že tyto nové smartphony nepřijdou s předinstalovanými aplikacemi Google, místo toho společnost použije a rozšíří svůj ekosystém Huawei Mobile Services (HMS).Během konference Huawei Malaysia Ecosystem Conference (HMEC) 2019 společnost oznámila svou HMS Integration Challange pro místní vývojáře aplikací, aby integrovali HMS Software Development Kit (SDK) do svých aplikací a zveřejnili je přímo na AppGallery.

Podle Huawei je integrace HMS SDK jednoduchá a vývojáři mohou dokončit implementaci do 3 dnů, počínaje registrací vývojářského účtu a vydáním aplikace.


Společnost Huawei také uvedla, že ekosystém HMS posílí zkušenosti vývojářů a nabídne technickou podporu, včetně praktické a místní podpory, prostředí Digi X Labs Environment pro vývoj a testování a 1 miliardu dolarů na program pro podporu vývojářů nazvaný „Shining Star Program“.

Protože Huawei nemůže obchodovat se společností Google, rozhodla se společnost investovat do své vlastní AppGalerie jako digitální distribuční platformy a úložiště aplikací pro své chytré telefony se systémem Android.

Můžeme očekávat, že společnost může provádět stejnou spolupráci na jiných trzích s programy, které povzbudí další vývojáře, aby se připojili k ekosystému HMS a umístili aplikaci do AppGalerie Huawei.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.