Huawei spolupracuje se společností Devialet na novém inteligentním reproduktoru Sound X

Společnost Huawei oficiálně potvrdila, že její nové reproduktory Huawei Sound X budou oznámeny 25. listopadu společně s vlajkovým tabletem MatePad Pro. O tomto nadcházejícím inteligentním reproduktoru a jeho základním designu jsme věděli díky dřívějšímu úniku. Huawei však potvrzuje, že Sound X je vytvořen společně s Devialet, a to je opravdu ohromující.

Promo snímek

Devialet je prémiová francouzská značka high-end Hi-Fi audio zařízení a řada reproduktorů Devialet Phantom, zejména Silver Phantom a Phantom Gold, získala mimořádně nadšené recenze za kvalitu zvuku a hlasitost. Díky partnerství Huawei s Devialet pro nové inteligentní reproduktory je vše mnohem zajímavější. Mohlo by to být stejně významné jako Leica pro smartphony.

Dříve zveřejněná příručka odhalila, že Sound X bude poháněn čtyřjádrovým procesorem 1,5 GHz s 512 MB RAM a 8 GB úložného prostoru. K dispozici budou dva 60W subwoofery a šest 1,5 W výškových reproduktorů pro 360 ° simulaci 5.1 domácího kina s prostorovým zvukem. Sound X se připojuje přes Bluetooth 5.0 k vašemu telefonu a podporuje sítě 2,4 GHz a 5 GHz WiFi.

Sound X

Sound X je inteligentní reproduktor. Pomocí aplikace HiLink od společnosti Huawei můžete ovládat svá světla, robotické vysavače nebo například svůj chytrý termostat. Reproduktor údajně přijde se šesti mikrofony, které dokážou zachytit váš hlas až do vzdálenosti 5 metrů.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.