Huawei ukáže „nové“ zařízení, očekává se příchod Huawei P30 Pro New Edition

Před několika měsíci byl na trh uveden nový mírně vylepšený model Huawei P30 Lite New Edition. Původní smartphone, který byl představen už v roce 2019 patří k velmi oblíbené sérii P30. Ve verzi se dočkal mírného vylepšení, kde získal například více úložného prostoru. A nyní podle posledních informací to vypadá, že nás brzy čeká další malé překvapení. Huawei totiž chce představit „Nové vydání“ velmi oblíbeného zařízení Huawei P30 Pro.

Podle Německé pobočky společnosti Huawei představí společnost Huawei od 15. do 4. června 2020 vylepšený Huawei P30 Pro New Edition. Na toto nové zařízení se bude vztahovat promo speciální nabídka.


Stejně jako to bylo u modelu Huawei P30 lite New Edition, tak i Huawei P30 Pro New Edition přijde s podporou Google Mobile Services (GMS). Neexistují však prozatím žádné informace, které by společnost zveřejnila o Huawei P30 Pro New Edition nebo o tom, s čím novými přijde. Kromě toho v tuto chvíli neexistuje žádné oficiální oznámení ze strany Huawei, o které se můžeme případně opřít.

Zdroj: Huawei.De


Tato série Huawei P30, byla uvedena na trh v roce 2019, tenkrát přišla se špičkovou čipovou sadou Kirin 980, kamerovým systémem Leica Quad, zakřiveným displejem. Zařízení je poslední vlajkovou lodí Huawei, která podporuje služby GMS.

V loňském roce na veletrhu IFA 2019 společnost Huawei představila dvě nové barevné varianty pro Huawei P30 Pro. Jedná se o barvy Mystic Blue a Misty Lavender. Zařízení bylo vydáno se systémem EMUI 9.1 a nedávno začalo testování nejnovějšího systému EMUI 10.1.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.