Huawei uvádí nová mikrovlnná řešení 5G s ultraširokou šířkou pásma 40 Gbps a 100 Gbps

Na globálním fóru o mobilním širokopásmovém připojení v roce 2019 v Curychu ve Švýcarsku společnost Huawei uvedla na trh nové mikrovlnné řešení 5G – SuperHub se zjednodušenou architekturou, zlepšenou účinností spektra a vysokou šířkou pásma pro agregační weby.

Společnost Huawei také představila řešení ultraširokopásmové mikrovlnného přenosu s rychlostí 40 Gb / s a 100 Gb / s pro 5G pracoviště, která přináší špičková řešení 5G mikrovln.

SuperHub využívá technologii SDM (Space Division Multiplexing), která umožňuje multiplexovat spektrum použité pouze jednou v rozsahu 90 stupňů, čímž se zlepší spektrální účinnost o 300%.

Huawei SuperHub

SDM umožňuje, aby stejné množství spektra poskytovalo trojnásobnou šířku pásma pro všechny směry v místě rozbočovače, což usnadňuje vícesměrnou aktualizaci šířky pásma.

SuperHub také nevyžaduje rozmístění více antén pro případ, že jediné pásmo nestačí k dosažení vysoké šířky pásma a také ušetří další prostor a zatížení dodatečného hardwaru.

„V případě nedostatečných optických kabelů a obtížného získání místa řešení zjednodušuje nasazení 5G mikrovlnných řešení potřebných k zajištění kapacity místa více než 10 Gbps ve všech scénářích,“ řekl Huawei.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.