Huawei uvede na trh nový smartphone 17. října v Paříži

Společnost Huawei potvrdila, že nové zařízení Huawei Nova 5T se chystá debutovat v Evropě. Nejdříve začnou prodeje v Německu a dále bude pokračovat Španělsko a ostatní státy. A nyní nový propagační plakát ukazuje, že Huawei představí nový smartphone ve Francii.

Jsou dvě možnosti, buď Huawei na francouzský trh uvede již dobře známý model Nova 5T, jen kvůli tomu uspořádá konferenci před novináři.  Nebo se můžeme těšit na zcela nový produkt, který Huawei představí vůbec poprvé.

Plakát na akci 17. října


Podle plakátu se očekává nebo to aspoň tak působí, že tento smartphone bude na pravé horní straně obsahovat selfie fotoaparát umístěný pod obrazovkou.

Již v červnu, prezident Honoru, Zhao Ming uvedl, že společnost již vyvinula prototyp technologie kamery pod displejem. Ale prezident Zhao dále neprozradil žádné další informace o případném využití technologie v budoucnu.

Je možné, že nastanou oba scénáře. Tedy Huawei může zahájit prodej zařízení Nova 5T ve Francii a vedle tohoto smartphonu představí zcela nový telefon s kamerou umístěnou pod displejem. Zatím   musíme počkat ještě několik dní, abychom zjistili, co společnost opravdu hodlá představit.

Tuto situaci sleduji a pokud se uvolní další informace budu Vás informovat.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.