Huawei uvedl na čínský trh novou čističku vzduchu

Rodina s nejnovější představenou čističkou vzduchu od Huawei / Zdroj fotografie: Huawei

Jak už z názvu z nadpisu víte, tak společnost Huawei uvedla na trh Smart Selection 720 Full-Effect Air Purifier 2, nástupce Huawei Smart Selection 720 Full-Effect Air Purifier 1S, který byl uveden na trh v roce 2018, což už je pěkná řádka let. Nejnovější model přichází s vylepšenou technologií čištění, čisticí kapacitou a chytrým ovládáním. Zařízení nese cenu 251 USD. Čistička vzduchu je dostupná na Huawei Mall, oficiálním vlajkovém obchodě společnosti Huawei.

Čistička vzduchu Huawei Smart Selection 720 Full-Effect Air Purifier 2 využívá technologii dokonalého čištění UltraClean, ve které je integrováno 6 cyklů na čištění zevnitř i zvenčí stroje. Díky tomu má tato čistička sterilizaci účinnou na 99 %. Takže to například snižuje riziko šíření koronaviru doma mezi rodinnými příslušníky.

Není to jen o tom, že by tato čistička odstraňovala pouhé viry ze vzduchu. Odstraňuje také škodlivé látky, jako jsou aldehydy. Pro odstranění aldehydu využívá kombinace aktivního černého uhlí a krystalů. Dále naší domácnost zbaví třeba formaldehydu, který se může nalézat v nábytku. Nejnovější technologie umožňují čističce pracovat na maximální výkon, Huawei tedy uvedl, že oproti původní čističce přináší nová o 50 % vyšší rychlost odstraňování.

Sterilizace tady funguje na principu hlubokého 254mm ultrafialového zařízení s lysozomem. Při výrobě se Huawei hlavně zaměřil na zneškodnění bakterií a mikrobů. Přesně proto je účinnost na různé mikroby či bakterie, jmenovitě staphylococus aureus, zvýšena na krásných 99,9 %.

Systém je samozřejmě pohánění vlastním operačním systémem společnost HarmonyOS. Zařízení lze pohodlně nastavit přes aplikaci AI Life, kterou u nás v Česku využíváme pro chytrá sluchátka a další zařízení. Dostupná bude zřejmě pouze v Číně, ale třeba se časem dostane i do dalších končin světa. Nicméně, počítáme s dostupností pouze pro Čínu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.