Huawei uvedl na trh dvě nabíjecí stanice s výkonem 500 Wh a 1000 Wh

Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei uvedla na trh dvě nabíjecí stanice, které jsou k dispozici ve výkonech 500 Wh a 1000 Wh. Stanice jsou plug-and-play a lze je použít na různá AC / DC zařízení jako kávovary, notebooky či drony.

Stanice se jmenují iSitePower-M Mini, přičemž ta s menším výkonem stojí 384 USD, verze s vyšším výkonem stojí 665 USD. Konstrukce je uzpůsobena tak, aby nebyla vůbec hlučná, tomu například pomůže obal z hliníkové slitiny, který rovněž dobře slouží pro odvod tepla. Zaujme především kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Díky tomu se jednoduše přenáší z jednoho místa na druhé.

Zdroj fotografie: Huawei

Nabíjecí stanice je vskutku univerzální, jelikož ji lze využít doma během nouzových situací, na zahradě, kempování pod širým nebem atd. Oba modely jsou standardně dodávány se dvěma výstupními zásuvkami 220 V AC a rozhraním USB-C, které podporuje rychlé nabíjení PD 3.0 s maximálním výkonem 60 W. Port USB-C lze použít k nabíjení digitálních gadgetů, kterými jsou třeba notebooky nebo mobilní telefony, bez potřeby nabíjecího adaptéru.

Zdroj fotografie: Huawei

Huawei iSitePower-M Mini dále podporuje pět způsobů nabíjení. Těmi jsou síťové, automobilové, USB-C, solární a smíšené. 500Wh verzi lze plně nabít za 3,5 hodiny, zatímco 1000Wh verzi nabijete za 4,5 hodiny. Pochopitelně mají obě zařízení různé funkce ochrany, jako je ochrana proti přepětí při nabíjení, podpětí při vybíjení, proti zkratu a třeba ochrana proti vysokému přehřátí. Huawei tvrdí, že iSite prošel více než 100 testy kvality.

Tahle zařízení mi přijdou jako užitečná, která by ocenil nejeden člověk. Je škoda, že se pravděpodobně nedostanou na globální trh, věřím tomu, že by to plno uživatelů ocenilo. Jak se líbí vám? Ocenili byste něco takového?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.