Huawei uvedlo, že EMUI 10 překročil 1 milion uživatelů

Huawei nedávno stanovilo několik významných milníků. Společnost zaznamenala obrovský nárůst z hlediska tržeb navzdory zákazu v USA. Čínská společnost nyní tvrdí, že její nejnovější verze softwaru, EMUI 10, byla již nainstalována ve více než 1 milionu zařízení z vlastní expanzní řady chytrých telefonů i pod značkou Honor.

EMUI 10, nejnovější verze vlastního softwarového překrytí společnosti Huawei, je založena na nejnovějším Androidu 10. Společnost Huawei začala nasazovat EMUI 10 začátkem září, přičemž její vlajková loď P30 a P30 Pro byla první v řadě, která získala beta verzi.

EMUI 10

Nejnovější verze EMUI je důležitou aktualizací pro telefony Huawei, protože zvyšuje plynulost a výkon na stávajících zařízeních. Společnost dokonce přidala celosystémový tmavý režim, který dokonce nutí aplikace, které nemají tmavý režim, aby jen co nejdříve upravili.

Systémová nastavení jsou nyní v této nové verzi lépe organizována a operační systém je navržen tak, aby poskytoval lepší zážitek při práci s jinými zařízeními, jako je notebook s Windows 10. EMUI 10 umožňuje smartphonu přenášet obrazovku přímo na zařízení se systémem Windows 10 a nabízí plynulý pracovní zážitek. Tato aktualizace také přináší funkce, které jsou vlastní Androidu 10.


V porovnání s předchozími verzemi je to velké zlepšení a jsme rádi, že se takto daří.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.