Huawei už nespoléhá na giganty v oblasti fotoaparátů. Představuje vlastní divizi XMAGE

Huawei XMAGE - Huawei nova 10
Zdroj fotografie: Huawei

Jako jedna z nejdůležitějších strategií společnosti Huawei je další vývoj technologie fotografování. Na relevantní obsah se v rozhovoru pro média zaměřil i He Gang, provozní ředitel (COO) Terminal BG. Řekl: „Technologie Huawei XMAGE bude exkluzivním symbolem společnosti Huawei Mobile Image a oznamuje její vedoucí postavení a vyspělost v oblasti fotografování. Bude to také představovat náš neustálý průlom a závazek vůči zákazníkům.“

V první polovině letošního roku Huawei a Leica ukončily 6letou spolupráci a vydání XMAGE také znamená, že Huawei již nespoléhá na spolupráci mezinárodních gigantů v oblasti fotoaparátů, ale buduje si vlastní image značky v oblasti mobilní fotografování. Jedná se o vlastní technický systém.

Huawei představuje XMAGE

Pokud jde o spolupráci se společností Leica, zde je to, co řekl He Gang:

„Díky spolupráci se společností Leica lépe rozumíme potřebám spotřebitelů. Zároveň máme více příležitostí splnit nadměrné očekávání spotřebitelů. Po uplynutí dlouhé doby spolupráce trváme na svém. Nevím, jak to udělají ostatní, ale Huawei svou technologii prohloubí a zdokonalí. Budeme pokračovat v optimalizaci klíčových technologických oblastí, jako jsou optické systémy, zobrazovací technologie a zpracování obrazu.


Huawei XMAGE
Zdroj fotografie: Huawei

He Gang dále tvrdí, že zobrazování Huawei se zaměřuje hlavně na tři klíčové technické oblasti: optický systém, zobrazovací technologie a zpracování obrazu. Některé z jeho reprezentativních děl jsou duální kamerový systém řady P9, objektiv řady Mate40, obrazový engine XD Fusion řady P40 atd.Podle názoru He Gang bude XMAGE dále uplatňovat své technologické výhody v pěti aspektech. Tyto aspekty zahrnují optický design, mechanickou strukturu, fotoelektrickou konverzi, obrazový algoritmus a obrazový efekt. Čínský výrobce bude i nadále investovat do výzkumu a vývoje. Jedinečný obrazový styl Huawei XMAGE se stal trendem a směrem fotografického stylu Huawei. He Gang dále tvrdí, že autenticita a teplo snímků jsou hlavními barvami technologie XMAGE.

V současnosti není jisté, jaké první smartphony s touto technologií přijdou. Na druhou stranu můžeme předpokládat, že první smartphone, který tuto technologii získá, tak bude Huawei Mate 50.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *