Huawei věří, že reproduktor Sound X předčí v prodeji Apple HomePod

Na pondělní zahajovací akci v čínské Šanghaji společnost Huawei uvedla na trh několik produktů, včetně inteligentního reproduktoru Huawei Sound X, který byl vyvinut společností Huawei společně s francouzskou audio společností Devialet.

Nyní připomínky společnosti naznačují, že Huawei je zcela přesvědčen o úspěchu tohoto chytrého reproduktoru v Číně. Yu Chengdong, generální ředitel společnosti Huawei Consumer Business, prohlásil, že prodej Huawei Sound X bude v Číně „určitě větší než Apple HomePad“.

Sound X

Zatímco Huawei Sound X má cenu 1 999 yuanů, Apple HomePod stojí v Číně 2 299 juanů. Inteligentní reproduktor společnosti Huawei je v současné době připravován k předobjednávkám na domácím trhu společnosti s vkladem 100 juanů a začne se dodávat od 5. prosince.

Pokud jde o funkce, Sound X přichází se dvěma 3,5 ”subwoofery (celkem 60 W) a používá technologii vylepšování basů SAM a je prohlašován za první chytrý reproduktor s certifikací Hi-Res. Podle společnosti mohou basy přehrát nízkou frekvenci až 40 Hz, což vám umožní cítit basový efekt celým tělem.

Nabízí intenzitu zvuku 93 decibelů a Huawei říká, že ani při tak vysoké hlasitosti nejsou zvuky zkreslené, protože reproduktor používá akustický design Push-Push od Devialetu. Konstrukce Push-Push má dva symetrické basové reproduktory instalované ve stísněném prostoru a potlačuje šum generovaný při vysoké hlasitosti pomocí tahu zadní vlny.

Sound X

Reproduktor je také dodáván se šesti rovnoměrně distribuovanými 1,5 ”8W reproduktory podél subwooferů, které jsou vyladěny pomocí zvukového algoritmu Huawei Histen. Sound X má také prostorové povědomí, takže upravuje zvukový výstup podle toho, kde je umístěn.

Společnost umístila kolem reproduktoru mikrofony, které mohou zachytit váš hlas až do vzdálenosti 5 metrů. Kombinace čtyřjádrového procesoru MediaTek MT8518 s technologií 1,5 GHz a technologie zpracování signálů proti rušení zajišťuje, že vaše příkazy budou přijímány i v hlučném prostředí. Dodává se s 512 MB RAM a 8 GB úložného prostoru. Podporuje dvoupásmové Wi-Fi, Bluetooth 5.0 a má jmenovitý výkon 24V 2,7A.

Rozložení Subwooferů


Huawei Sound X má také podporu NFC a pokud má váš telefon také NFC, stačí se dotknout ikony NFC na reproduktoru. Reproduktor lze také spárovat s jinou jednotkou pro stereofonní režim s dvěma reproduktory. Může být použit k ovládání kompatibilních inteligentních domácích produktů. Technologie HiLink společnosti Huawei pracuje s produkty Midea, Gree, TCL, Haier, Skyworth, Bosch, Siemens a dalších.

Vše co potřebujete vědět o reproduktoru Huawei Sound X:

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.