Huawei Vision má nové certifikáty, připravuje se na cestu do Evropy

Televize Huawei Smart Screen byla nově certifikována organizací Wi-Fi Alliance. Inteligentní televize byla uvedena na webových stránkách WiFi Alliance již 19. listopadu a má číslo modelu „OSCA-550Y“. Tento model také získal certifikaci Bluetooth pouze před několika dny.

Huawei Vision!

Číslo modelu naznačuje, že se jedná pravděpodobně o 55palcový model, což je jedna z možností velikosti obrazovky, se kterou Huawei přichází. Inteligentní televize je k dispozici také v 65palcových a 75palcových modelech. Seznam inteligentních televizí také ukazuje, že provozuje vlastní HarmonyOS společnosti Huawei stejně jako ta varianta uvedená v Číně.

Certifikace Wi-Fi Alliance a Bluetooth jsou indikátory, díky kterým se může Smart Screen brzy začít prodávat na globálním trhu, zejména v Evropě. Inteligentní obrazovka Huawei byla poprvé ohlášena v Německu na IFA, ale zatím se prodává pouze v Číne. Společnost uvedla na trh pouze Honor Vision a Vision Pro v Indii. Pokud se inteligentní televize Huawei bude prodávat v Evropě, bude to první zařízení, které bude pracovat na HarmonyOS, a zároveň se bude prodávat v EU.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.