Huawei VR Glass jdou do prodeje v Čině, ovšem cenovka je závratná!

Společnost Huawei nyní na svém domácím trhu oficiálně uvedla na trh svůj velmi očekávaný produkt VR. Jedná se o Huawei VR Glass, který, jak sám název napovídá, je soupravou pro vnímání virtuální reality. Cena za tento futuristický kousek činí 2 999 juanů (424$- 10200 CZK) a bude v Číně k dispozici od prosince.

Huawei VR Glass

Nově uvedené Huawei VR Glass má tloušťku objektivu pouze 26,6 mm, což je téměř třetina tloušťky oproti VR brýlím Oculus Quest a HTC Vivo Pro. Váží kolem 166 gramů, čočky mají sklopnou konstrukci a mají přizpůsobení vzdálenosti 55 až 71 mm.

Společnost říká, že brýle mohou být upraveny v rozsahu 0 až 700 stupňů kvůli krátkozrakosti, adaptabilní na vzdálenost 55 až 71 mm, mají prodyšnou masku s ochranou proti slunci a jsou pohodlné při nošení.

Huawei VR Glass


Pokud jde o specifikace, nabízí rozlišení obrazovky 3200 x 1600 pixelů s až 1058PPI pixelovými uzpůsobením, 90-stupňovým zorným polem, obnovovací frekvencí 70 / 90Hz. Dodává se s 3D zvukovými efekty a poskytuje obrovský zážitek podobný obrazovce IMAX.

Společnost říká, že bude mít přístup k 30 000 hodin videa VR z obsahových zdrojů, spolu se třemi hlavními platformami živého vysílání VR a více než 100 her virtuální reality.

Huawei VR Glass je dodávána s duálními reproduktory, které nabízejí široké zvukové pole, vestavěné duální SmartPA a podporují 3D zvukové stereo. Lze jej také propojit s Bluetooth sluchátky.

Huawei říká, že zařízení je ergonomicky navrženo tak, aby odpovídalo obličeji. Používá materiál z kožené bílkoviny, který je měkký a pohodlný, magnetické sání elastické masky je odnímatelné a lidé, kteří trpí krátkozrakostí nemusí nosit pod VR další brýle.

Upoutávka na VR Glass

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.