Huawei vydává revidovaný plán aktualizace EMUI 10!

Většina fanoušků Huawei netrpělivě čeká na novinky o aktualizaci EMUI 10 na bázi Android 10. Nový vlastní vzhled Androidu si poprvé našel cestu předinstalovanou v řadě Mate 30, která byla nedávno oznámena. Huawei vydalo plán aktualizací, který odhalil, že celkem 33 modelů by aktualizaci získalo od října do listopadu letošního roku. I když společnost začala vydávat otevřenou aktualizaci beta pro některé modely, byl vydán revidovaný plán, který ukazuje, že některé modely nedostanou aktualizaci až do příštího roku.

EMUI 10

Aktualizovaný plán ukazuje, že série P30 obdrží aktualizaci stabilního systému v polovině listopadu, zatímco série Mate 20 včetně Mate 20 X (4G) dostanou aktualizaci v polovině, ale spíše až na konci listopadu. Otevřená beta verze Mate 10 začne fungovat koncem listopadu.

Také pro modely Honor jako jsou Honor 20, Honor 20 Pro, V20 a Honor Magic 2 naplánovány na získání stabilního systému koncem listopadu. Připomeňme, že beta testování začalo koncem října. Otevřená beta verze pro další modely Honor začne také v listopadu a v prosinci. Modely Honor získají verzi Magic-UI 3.0 pro Android-10.

Android 10

Jak vidíte Huawei neustále mění termíny pro případné aktualizace. Proto není lehké předem určit konkrétní datum případného updatu. Já doufám, že se do konce listopadu už nějak posuneme.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.