Huawei Watch 3 s HarmonyOS obdržely certifikaci WiFi

Zdroj: Svět Huawei

Společnost Huawei je připravena na další konferenci, na které uvede nové produkty na trh. Měla by se uskutečnit 19. května. V tuto chvíli společnost pouze potvrdila uvedení nových inteligentních obrazovek ve dvou různých velikostech 55 a 65 palců.

Kromě inteligentních obrazovek by společnost Huawei mohla odhalit i další chytré produkty. Tím by mohl být MateBook nebo třeba váha Body Fat Scale 3 Pro a další. Za zmínku určitě stojí, že všechny produkty nebudou vypuštěny na trh současně.

Některé důležité chytré produkty však zůstanou zahaleny až do příštího měsíce, např. řady MatePad 2 a Watch 3. Nedávno jsme viděli uniklý promo plakát, který ukazuje, že oba tyto produkty budou uvedeny na trh 2. června. Stále se čeká na oficiální potvrzení společností Huawei.

Skvělou zprávou určitě je, že nadcházející hodinky Huawei Watch 3 úspěšně získaly certifikaci WiFi s číslem modelu GLL-AL00 s operačním systémem HarmonyOS.

Certifikát WiFi také ukazuje, že podporuje frekvenční pásmo 2,4 GHz, pro nalezení připojení k Wi-Fi, a datum certifikace je 6. května 2021.

Podle předchozích informací budou Huawei Watch 3 uvedeny na trh ve dvou modelech, Watch 3 a Watch 3 Pro. Je pravděpodobné, že tato řada bude mít kruhový ciferník, e-SIM a podporu třetích stran.

Zatím to vypadá víc než zajímavě, těším se na jejich představení opravdu hodně. Hlavně jsem zvědavý na to, jestli už budou konkurovat Samsungu či Garmin. No, nechme se překvapit.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.