Huawei Watch GT 2 únik odhaluje design a technické údaje

Čínský výrobce Huawei plánuje uvést na trh obnovenou verzi svého Huawei Watch GT, který byl díky masivním marketingovým a prodejním snahám velmi úspěšný. Takzvané Huawei Watch GT 2 budou pravděpodobně velmi úspěšným nástupcem. Nyní se můžeme společně podívat na první fotografie nových smartwatch.

Huawei Watch GT 2 byl vyvinut pod kódovým názvem „Latona“ a nese číslo modelu LTN-B19. Zařízení nedávno viděná v různých vládních databázích mají toto číslo modelu a nejedná se o podezření na třetí generaci nebo nový model řady Huawei Watch s operačním systémem Android Wear. Ne, jedná se o opětovné vydání hodinek řady GT, které používají operační systém vlastněný Huawei.

Huawei Watch GT 2 Classic

Společnost Huawei zapracovala mimo jiné nové Watch GT 2 do kompaktnějšího designu, je velmi zřetelné, že okraje kolem displeje se zmenšovaly. Nové smartwatch vypadájí tenčí, ale současně byli zřejmě vybaveny mírně větším displejem. Protože však zatím nemáme žádné informace, je toto tvrzení založeno na porovnání velikostí různých parametrů s předchůdcem.

Huawei Watch GT 2 SportJe však jisté, že nové hodinky Huawei Watch GT 2 dostaly 445 mAh, tedy o něco větší baterii, a proto vydrží i déle. Integrovaný modul GPS je opět na samozřejmostí. Novinkou je, že Huawei nyní integroval mikrofon a reproduktor do Watch GT 2 LTN-B19. Hodiny tedy lze samozřejmě použít k volání. Spojení s chytrým telefonem je opět přes Bluetooth, ačkoli není jasné, zda byla vynechána integrace LTE.

Známý optický monitor srdeční frekvence předchozího modelu se nachází také v Huawei Watch GT 2 a lze jej díky softwaru na zařízení použít pro sledování všech druhů cvičení. Nové chytré hodinky Huawei budou pravděpodobně představeny v následujících týdnech společně s Huawei Mate 30. Nebo na IFA 2019 poprvé tento týden a poté by měly být brzy uvedeny do prodeje. Zákazník má potom na výběr mezi verzí „Sport“ s plastovým popruhem a verzí „Classic“ s koženým popruhem.

Autor: Lukáš

Zdroj: WinFuture

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.