Huawei Watch GT 3 a Watch GT Runner byly spatřeny na certifikačním webu

Huawei Watch GT2 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Společnost Huawei byla donucena USA přesunout svá hlavní zaměření na jiná odvětví, než jsou smartphony. Jinými odvětvími mám na mysli třeba notebooky, hodinky či dokonce i těžbu uhlí. Včera jsme se dozvěděli, že Huawei rozšíří své portfolio hodinek o další zařízení, a to na akci Huawei APAC Autumn. Na certifikačním webu Bluetooth SIG se objevily Huawei Watch GT3 a Watch GT Runner.

Certifikační web Bluetooth SIG potvrdil pár podrobností o řadě Huawei Watch GT 3, včetně čísla modelu a standardů připojení Bluetooth. Hodinky Watch GT 3 nesou číslo modelu JPT-B19 s tím, že budou podporovat Bluetooth 5.2.

Na stejné akci jako Watch GT 3 se také představí Watch GT Runner, které mají číslo modelu RUN-B19. Jak již z názvu vyplývá, tak si můžeme domyslet, že se jedná o sportovní verzi Watch GT 3. Oproti Watch GT 3 můžou přijít s několika vylepšenými schopnostmi odolnosti.

Bohužel víc toho zatím nevíme, ale teaser společnosti Huawei nám aspoň poodhalil vzhled nejnovějších hodinek. Ukázal nám, že budou mít kruhový ciferník.

Součástí akce Huawei APAC Autumn Launch bude také představení Huawei Nova 9 a Huawei MateBooku 14s pro Evropu.

Upřímně se na tuhle akci těším, když budu mít možnost, tak ji rozhodně budu sledovat. Huawei Nova 9 jsme u nás na testování měli, a dokonce už vyšla i recenze, kterou zprostředkoval můj šéf. Je to velmi fajn zařízení a věřím tomu, že si své fanoušky najde. Taky doufám v to, že řada Watch GT 3 bude mít dost dlouhou výdrž baterie, já osobně mám Watch GT 2 a jsem s nimi plně spokojen, neměnil bych.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.