Huawei Y9s je k dispozici pro předobjednávku na Středním východě

Začátkem tohoto měsíce společnost Huawei oznámila nový chytrý telefon řady Y9. Je to Huawei Y9s a dostal trojitou zadní kameru, displej přes celou přední stranu a automaticky výsuvnou selfie kameru. A tento nový telefon je nyní k dispozici pro předobjednávky na Blízkém východě počínaje SAE a Saúdskou Arábií.

Huawei oficiálně oznámil nový smartphone Huawei Y9s

Specifikace:

Huawei Y9s má 6,59-palcový displej FHD + Full-View, poháněný procesorem Kirin 710F místo Kirin 810. Bude dodáván s interním úložištěm o kapacitě 6 GB RAM + 128 GB (rozšiřitelné až 512 GB přes SD kartu).

Telefon má trojitý zadní fotoaparát sestávající z 48 MP (F / 1,8) Hlavní kamera + 8 MP (f / 2,4) Ultra širokoúhlý fotoaparát + 2 MP (f / 2,4) Hloubková kamera a 16 MP (f / 2,2) vyskakovací selfie kamera.

Zařízení Huawei Y9s je vybaveno baterií s kapacitou 4000 mAh + nabíjecím portem USB typu C a 3,5 mm zvukovým konektorem. Z hlediska softwaru má EMUI 9.1 (Android 9) a Google Mobile Services.

Mezi další funkce těchto smartphonů patří boční snímač otisků prstů, GPU Turbo 3.0 a další. Telefon je dodáván ve dvou barevných variantách Breathing Crystal a Midnight Black.

Breathing Crystal a Midnight Black.Cena a dostupnost:

V UAE, Huawei Y9s za cenu AED1099 (299 USD), navíc lidé, kteří si rezervují tento telefon, dostanou bezplatně sluchátka Bluetooth Huawei AM61 Sport. Zákazníci v Saúdské Arábii získají tento telefon za cenu SAR 1099 (294 USD).

Tento smartphone by měl být uvolněn i na evropský trh. Stále ale není jasné datum případného vydání.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.