Huawei začíná testovat základní aplikace Huawei Mobile Services a HMS

Společnost Huawei zahájila veřejné testování aplikací Huawei Mobile Services (HMS) a HMS Core, což je velký krok směrem k uvolnění kompletních služeb a aplikací HMS a také k nahrazení mobilních služeb Google (GMS).

Huawei HMSHMS je sada aplikací a služeb vyvinutých společností Huawei pro svůj ekosystém zařízení. Mezi tyto služby patří Huawei ID (účet), platební služby, oznámení o zprávě, virtuální peněženka, bezpečnostní ověření a další.

HMS Core Test je aplikační balíček 6 základních aplikačních aplikací HMS, který obsahuje:

     Hra (Herní aplikace)
     Fido & Safety (Autentizační služba)
     Nákup (nákup v aplikaci)
     Identita (služba ověření identity uživatele)
     Skenování (Sjednocení kód skenování)
     ML (Služba strojového učení)

Huawei HMS

Tyto služby budou nainstalovány na pozadí a zobrazí se ikony zástupců, které uživatelům umožní vybrat aplikaci, kterou chtějí nainstalovat a otestovat. Chcete-li nainstalovat aplikaci, musíte kliknout na ikonu aplikace a systém spustí výzvu k potvrzení instalace.

Kromě těchto testovacích aplikací Huawei zatím představí další své aplikace založené na HMS – Mapy, lokalizační služby, podporu IoT a další.

Huawei HMSPro vaši informaci poskytuje sada HMS Core Kit vývojářům přístup k 24 sadám HMS Core, 55 službám a 997 API. Jako jsou nákupy v aplikaci (IAP), přihlášení k účtu a herní služby, oznámení Push, Analytics, zpeněžení, mapy, umístění a další.

Zejména je verze Huawei Mobile Services „4.0.0.203“, zatímco stabilní verze stále běží na 3.0.3.301, jasně ukazuje kompletní skok verze a vylepšení, která byla provedena v celém ekosystému systémových aplikací.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.