Huawei zaplatí svým zaměstnancům zvláštní bonusy, jako poděkování při boji proti embargu USA

Huawei je nejvíce známou technologickou společností, díky prudkému obchodnímu embargu, které na ni americká vláda uvrhla není den, aby se o společnosti nepsalo nebo nemluvilo. Společnost navzdory všem zákazům a omezením zvedala prodeje svých zařízení. A podle obchodních výsledků i druhá polovina roku vypadá slibně, když překonává bariéry ohledně řady Mate 30 i přes zákaz v USA. Který společnosti zajistil, že nesmí tento elegantní chytrý telefon dodávat s oficiálními službami Google.

Huawei

Huawei potom všem nezapomíná, že tyto výsledky jsou díky pracovnímu nasazení jeho zaměstnanců. A nyní technologický gigant odhalil, že v říjnu zdvojnásobil platy svých více než 190 000 pracovníků, aby jim poděkoval za vybudování tak skvělých výsledků, po uvalení na černou listinu ze strany USA.

Interní zpráva zaměstnancům získaná společností Nikkei Asian Review říká; „V roce 2019 čelila společnost a všichni zaměstnanci mimořádně vnějším výzvám. Po schválení prezidentem společnosti bude vyplacena zvláštní odměna za Vaši pracovitost a oddanost společnosti. “

Logo HuaweiZpráva také odhalila, že bonus bude rozdán všem aktivním zaměstnancům Huawei a jejích přímých dceřiných společností s hodnocením výkonu nad C a bez porušení bezpečnosti informací. Bonus se rovná základnímu platu každého zaměstnance v říjnu. Huawei má v současné době 194 000 zaměstnanců ve 170 zemích.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.