Jak dlouho se vyvíjela řada Mate 30? Kolik lidí na ní pracovalo? To zjistíš právě tady!

Chytré telefony řady Huawei Mate se počítají jako jedno z nejneobvyklejších zařízení a vlajková loď, která se stala revolucí díky nejnovějším hardwarovým a softwarovým technologiím.

Nedávno spuštěná řada Mate 30 je nejlepším příkladem této technologické revoluce a umožnila ji nadměrná investice, čas a technologie.

13. října, během projevu v Šanghaji, Bruce Lee, viceprezident divize skupiny Huawei Consumer Business Group, řekl, že náklady na výzkum a vývoj Huawei Mate 30 stály kolem 300 milionů USD. 3000 inženýrů pracovalo na tomto nelehkém úkolu v týmu pro výzkum a vývoj a doba celého vývoje je 36 měsíců.

Mate 30 ProBruce také zmínil úsilí vyvíjené vývojáři a technickým týmem společnosti Huawei, aby bylo možné spuštění série Mate 30.

Série Huawei Mate 30 se skládá z Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro. Tyto chytré telefony jsou poháněny procesory řady Kirin 990. Huawei Mate 30 6,62 displej a Mate 30 Pro 6,53-palcový horizontální displej s bočními křivkami na 88 stupňů.

Mate 30 a Mate 30 Pro jsou vybaveny 4200 mAh a 4500 mAh baterie, které lze dobíjet pomocí 40 W Huawei SuperCharge a podporují rychlé bezdrátové nabíjení 27 W.

Mate 30


Jedním z nejdůležitějších na tomto smartphonu je jeho výkonná konfigurace fotoaparátu, Huawei Mate 30 s kamerou SuperSensing Triple a Mate 30 Pro s zadní kamerou Quad včetně dvou 40MP fotoaparátů podporovaných SuperSensing Cine Camera, které poskytují naprosto úžasný zážitek z fotografování a videa.

HUAWEI Mate 30 Series je dodáván s HUAWEI EMUI 10, který používá různé otevřené zdrojové kódy, včetně Android Open Source Project (AOSP) a Huawei vlastní vyvinuté kódování. I když nová řada HUAWEI Mate 30 nebude součástí služeb Google Mobile Services, uživatelé si budou moci stáhnout a užívat si aplikace z aplikace HUAWEI AppGallery předinstalované v zařízení.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.