Jaromír Jágr a Huawei opět spolu!

Když se v České republice zmíníte o hokeji, každého napadne právě tento velikán. Řeč je samozřejmě o Jardu Jágrovi, který pro český hokej udělal tolik, že kdybych to tady měl rozepisovat, budu tady minimálně ještě 3 dny.

Jak jistě víte, tak Jaromír Jágr už před několika lety uzavřel partnerství právě se společností Huawei. Aby propagoval jejich smartphony. Pokud si dobře vzpomínáte byla to i ta slavná reklamní kampaň, kde propagoval Huawei P9 a jeho úžasný duální fotoaparát ale později se ukázalo, že Jarda Jágr stále používá svůj iPhone 6, když se s ním vyfotil v posilovně. Snímek pak obletěl samozřejmě celý internet.

Jaromír a jeho neštastné selfie

To samozřejmě nebylo pro Huawei příliš dobrou vizitkou, když hlavní ambasador značky používá jiný přístroj. Jágr se k tomu postavil čelem a zveřejnil vysvětlení, ve kterém objasnil, že používá víc telefonů, stejně jako když někdo propaguje pivo, tak také někdy pije vodu. Tohle se odehrálo v roce 2016, poté byla spolupráce mezi Jaromírem Jágrem a Huawei mírně utlumená, ne však ukončená.

Během loňského roku ale reklamní kampaň opět propukla a Jaromír dělal reklamu na tehdy nový Huawei P20 Pro. Reklama se celkem povedla a získala si své diváky. A bylo jasné, že Jardovo přešlápnutí s iPhonem je zapomenuto a spolupráce může pokračovat dále.

Reklama Huawei P20 Pro

No a letos? Huawei a Jaromír Jágr jsou tu znova, nečekejte však reklamu na nějaký smartphone nebo nějaký jiný produkt. Reklama má trošku hlubší podtext. Nový reklamní klip dostal název „HUAWEI: Ty největší příběhy si píšeme sami“.  Hned si můžete všimnout, že video je zaměřené na sportovní prostředí. Jasně, nám říká abychom se nevzdávali, šli za svým cílem. I když přijde pád dolu, musíme vstát a jít dál a plnit si své sny.

Tato reklama mě zaujala, už jen z toho důvodu, že to říká právě člověk, jako je Jaromír Jágr. Zažil své vzestupy a šílené pády ale stále stojí na nohou a jde dál a žije svůj sen.

Nový reklamní klip

Oficiální vyjádření Huawei:

„Prodloužení spolupráce bylo velmi přirozené. S Jaromírem nás pojí dlouhodobá velmi úspěšná spolupráce a ve chvíli, kdy se vybírala hlavní tvář pro lokální kampaň, bylo hned jasné, že motto kampaně bude výborně sedět právě jemu. Hlavní inspirací spotu je každodenní těžká práce a touha jít si za svým snem. Snažíme se ve videu motivovat všechny, aby se nevzdávali v těžkých chvílích a šli si za svým snem, protože jen oni sami tuto touhu mohou naplnit,“ vysvětluje Gabriela Löbel, tisková mluvčí Huawei Technologies Czech Republic. 

Autor: Lukáš

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.