Je to nadcházející Huawei Mate 30?

Huawei Mate 30?

Už nějakou dobu existuje několik obrázků, které se objevily na internetu a které ukazují, jak budoucí telefon Mate 30 bude vypadat zezadu, ale je to opravdu náznak na nadcházející vlajkovou loď Huawei?

Podle obrázku přicházejícího z Weibo, tady máme transparentní pouzdro s kruhovým výřezem v horní střední části naznačuje nový typ polohy kamery ve srovnání s Huawei série mate 20. Očekává se, že by to mohlo být zadní kryt Mate 30, ale zdá se nebo alespoň mě to spíše přijde jako zadní sklo než samotné pouzdro.

Je tu ještě jeden drobný detail, což je značka „Huawei“ a „Leica“ na spodní a horní části, vytištěná podobným způsobem na zádech jako u  řady P20 a P30 a ne jako Mate 20.

Uniklá součástka

K dispozici je také render, který se objevil vedle tohoto uniklého dílu, který zobrazuje obraz telefonu Huawei, který zdědil tuto novou kameru ve tvaru kruhu.

Prozatím není potvrzeno, zda jsou tyto únikové snímky falešné a nebo jsou ze skutečné série Mate 30, ale nelze je považovat za skutečné. Co si myslíte o těchto obrázcích? Myslíte, že jsou pravé?

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.