Je to potvrzené, Huawei uvede na trh nové produkty v sérii Nova.

Společnost Huawei a její dílčí společnost Honor každý rok uvádějí na trh nová zařízení typu smartwatch, sluchátka atd. A nové informace týkající se tohoto tématu odhalují, že společnost může také představit některá nová zařízení značky řady Nova.

Podle známého tipéra společnosti Weibo plánuje společnost Huawei spustit novou sérii značky Nova, včetně smartwatch, bezdrátových sluchátek a dalších inteligentních zařízení.

V současné době se série Nova zaměřuje hlavně na segment smartphonů a nedávno představila Huawei Nova 6 5G. Kromě chytrých telefonů uvedla Huawei také na trh mini reproduktor.

Huawei Nova

Zatím není známo, zda série Nova bude osamostatněná jako značka Honor nebo se pouze rozšíří série Nova o další produkty. Každopádně by jsme se nových produktů měli dočkat v první polovině příštího roku.

Huawei je světově uznávaná technologická společnost známá svými technologickými úspěchy a v roce 2013 společnost vytvořila pod značku – Honor, která funguje pod samostatnou samosprávou.

Během uvedení chytrých telefonů Nova 6 uvedl Kevin Ho, prezident produktové řady sluchátek v Huawei, že prodeje řady Nova včetně všech modelů dodaných po celém světě překročil hranici přes 125 milionů prodaných kusů.

Díky rostoucí popularitě a prodejním rekordům série Nova to vypadá, že Huawei by do toho chtělo více investovat. A pod názvem Nova rozšířit portfolio produktů. Ale chce Huawei ze série „Nova“ udělat samostatnou značku? To stále zůstává otázkou.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.