K zavedení GMS do série Mate 30 by mohlo dojít přes noc, pokud by USA zrušily zákaz obchodování: CEO Huawei

Huawei CEO Richard Yu, řekl pro média na briefing po představení série Mate 30. Pokud by Americký skončil, Huawei může spustit Google Mobile Services (GMS) na Mate 30 série přes noc.

Richard YuV květnu americké obchodní oddělení přidalo Huawei do seznamu entit, což přerušuje vazby společnosti s americkými firmami včetně poskytovatele Android Google. Nové obchodní podmínky umožní společnosti Google poskytovat své služby existujícím zařízením Huawei, nikoli však těm, které byly představeny po umístění na černou listinu v USA.

Yu sdělil médiím, že Huawei může prostřednictvím aktualizace aktualizovat celé služby Google včetně Obchodu Play, což jsme již viděli v případě telefonu Honor 20 Pro.

Společnost plánuje prodávat sérii Mate 30 na evropských trzích bez GMS a spotřebitel si může stáhnout aplikace, které potřebuje, z mnoha obchodů s aplikacemi, dodal Yu.Vzhledem k tomu, že společnost Huawei nemůže GMS používat, používá jako náhradu své vlastní mobilní služby Huawei Mobile Services (HMS) a Gallery App. Nyní se očekává, že během příštího měsíce telefon uvede na světovém trhu.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.