Kirin A1: Zázrak od Huawei určený pro Vaše uši

Dne 6. září společnost Huawei oznámila první čip Bluetooth s technologií Bluetooth 5.1 a Bluetooth Low Energy 5.1 Wearable. Velikost čipu je mnohem menší než nedávno vydaný Kirin 990 a také je menší než konkurenční čip H1 od společnosti Apple.

Podle společnosti Huawei má čip Kirin A1 technologii datového přenosu Isochronous Dual Channel Bluetooth s nižší latencí a nižší spotřebou energie ve srovnání s jinými čipy na trhu, což mu pomáhá poskytovat nejlepší možný výkon. Je to první čip navržený společností Huawei speciálně určený pro nositelné audio zařízení.

Kirin A1 se vyznačuje vysokou účinností, stabilním připojením a vynikajícím účinkem proti rušení. Protože může také poskytovat nejrychlejší přenosovou rychlost Bluetooth až 6,5 Mbps v reálném čase. Čip může vysílat zvuk Bluetooth Ultra High-Definition Audio (BT-UHD) rychlostí až 2,3 Mb / s pro nejvyšší kvalitu zvuku.

Společnost Huawei oznámila, že čip Kirin A1 lze použít pro bezdrátové náhlavní soupravy, čelenky, náhlavní pás, chytré reproduktory, chytré brýle a chytré hodinky.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.