Máme nový render, takhle může vypadat Huawei P40!

Již to bude skoro týden, co byl do světa vypuštěn snímek, na kterém má být zachycen Huawei P40. Hned jak se objevil začal kolovat po internetu rychlostí blesku. Takže pochopitelně byla jen otázka času, kdy se pokusí někdo vytvořit nějaký render, který by nám aspoň přiblížil nový smartphone.

Huawei P40

Podle informací zatím víme, bude Huawei P40 používat 6,57 palce AMOLED obrazovku (dostane přední duální selfie fotoaparát), rozlišení 2K / FHD +, podpora HDR, DCI-P3. S obnovovací frekvencí 120 Hz.

Podle zkušeností se řada Huawei P40 bude i nadále zlepšovat ohledně fotoaparátů. Vzhledem k tomu, že počet zadních čoček u P30 Pro dosáhl 4, není vyloučeno, že u série P40 se může počet zvyšovat až na 5 čoček.

Pokud jde o procesor, lze v podstatě určit, že dostane Kirin 990 5G. Již dříve jsem uvedl, že procesor Kirin nové generace, Kirin 1020, bude mít premiéru v září příštího roku, společně s vlajkovou lodí nové generace Mate.

Podle dalších úniků bude kapacita 5 500 mAh grafenové baterie, která bude pohánět Huawei P40 Pro, jednou z hlavních výhod grafenu je také to, že baterie je ve výsledku o 30% menší něž baterie Li-Ion se stejně velkou kapacitou. Grafenovou baterii lze připojit k nově vyvinuté technologii rychlého nabíjení 50 W od společnosti Huawei, jejíž úplné nabití bude trvat pouze 45 minut.

Níže se můžete podívat na render zařízení Huawei P40

Autor: Lukáš

Zdroj:@9TechEleven

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.