Máme první obrázky nadcházejícího Huawei Mate 50

Huawei Mate 40 RS / Zdroj fotografie: Huawei

Než USA uvalila sankce na Huawei, tak ten vydával vlajkové lodě dvakrát ročně, nyní už to je pouze jednou, což je veliká škoda. Na jaře vždy přišla řada P a na podzim Mate, teď je vše posunuto. Modely řady Mate dostaly jako první nový vlajkový čip společnosti, lepší displej, lepší fotoaparát a řadu dalších inovací.

Loni byla společnost nucena odložit vydání řady Huawei Mate 50 na rok 2022. A dnes můžeme vidět vůbec první koncept této řady. Design je zčásti velice podobný řadě Huawei Mate 40. Vypadá to, že řada Mate 50 bude mít zakřivený displej s minimalistickými rámečky a průstřelem uprostřed nahoře.

Nejnovější koncept Huaweie Mate 50 / Zdroj fotografie: se souhlasem uživatele – Hereyashraj

Na zadní straně měl Huawei Mate 40 velký kruhový fotoaparát s LED bleskem nahoře a nápisem Leica uprostřed. U nové řady by měl nápis Leica být úplně pryč, očekáváme, že bude mít ultraširoký fotoaparát a 5x optický zoom. Rendery Huawei Mate 50 pocházejí z důvěryhodných zdrojů. Finální podoba se může lišit, ale nebude to žádný drastický rozdíl podle nás.

V současné době společnost testuje dvě různé verze Huawei Mate 50. Jedna verze přijde s Kirin 9000 5G a druhá, jak už asi tušíte se Snapdragonem 8 Gen 1 bez 5G modemu. Operační systém by měl být HarmonyOS 3.0. Řada by měla být představena v červnu neb červenci tohoto roku.

Nejnovější koncept Huaweie Mate 50 / Zdroj fotografie: se souhlasem uživatele – Hereyashraj

Huawei se na trhu s mobilními telefony nevzdává, což už uvedlo několik vysoko postavených činitelů. Huawei se nevzdá ani v Evropě, i když nemá Google služby. Doufám, že se mu opět začne dařit, a jako král se vrátí v roce 2023.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.