Mate 30 a Mate 30 Pro s certifikací 3C a s nabíječkou 40 W

Včera 30. srpna společnost Huawei certifikovala číslo modelu TAS-AL00 a LIO-AL00 na povinném certifikátu Číny (3C), údajně Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro.

Podle seznamu mají oba modely nabíjecí kapacitu 40 W a jsou vyráběny společnostmi BYD Precision Manufacturing Ltd a Hong Fu Jin Precision.

Tato čísla modelů uvedená výše také získala certifikaci od společnosti TENAA (Network Access Management Management) a Bluetooth SIG, včetně připravovaných vlajkových lodí Mate 30 a Mate 30 Pro, a zahrnují čínskou a globální verzi zařízení.

Nový Mate 30 ProPodle předchozích informací budou Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro osazeny 4200 mAh a 4500 mAh baterie a budou schopny nabíjet se 40W kabelem SuperCharging a podporují 27W bezdrátové rychlé nabíjení. Tato série má být představena 19. září v německém Mnichově.


Co je CCC? (3C certifikace)

Čínská povinná certifikace (China Compulsory Certification, CCC) se podobá jiným certifikacím pro standardizaci kvality výrobků, jako např. evropskému systému CE, avšak vykazuje významné rozdíly. Certifikát CCC byl zaveden v roce 2002 a vztahuje se jak na dovážené, tak i na čínské výrobky. Výrobky podléhající povinné certifikaci mohou být importovány, prodávány a/nebo využívány pro obchodní činnost v Číně teprve po získání certifikace CCC.

Nesplnění předpisů o CCC má za následek zadržení dováženého zboží na hranici nebo jeho vrácení odesílateli. Podobně nesprávné používání licencí CCC nebo natištění značky CCC na výrobky bez certifikace má za následek uvalení pokut a trestů. I v případě, že výrobek nepodléhá povinné certifikaci CCC, může dojít k potížím, pokud pracovník celní správy bude požadovat certifikát CCC. Z tohoto důvodu se doporučují certifikáty potvrzující zproštění povinnosti CCC („Clearance Certificates“), které rizika problémů spojená s dovozem podstatně omezují.

Certifikace 3C

Autor: Lukáš

Zdroj:WinFuture

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.