Mate 30 Pro nabízí inteligentní propojení počítače a telefonu!

Včerejší konference byla opravdu bohatá na novinky a já stále ještě vstřebávám to ohromné množství informací. A snažím se to nějak setřídit a připravit pro Vás plnohodnotné články.

Další celkem zajímavá novinka, která mě včera velmi mile překvapila je Intelligent Multi screen – Collaboration.

Když jsem to viděl, věděl jsem, že to nutně potřebuju. Pokud trávíte hodně času u počítače, myslím tím hlavně pracovně. Pak jistě by bylo pro Vás mnohem příjemnější, kdyby se Vám telefon zrcadlil na displej notebooku nebo na obrazovku počítače… A Vy jste mohl v klidu odpovídat na případné sms nebo si přeposílat potřebné soubory z telefonu do PC a obráceně. Aniž byste musel lovit, kde máte telefon nebo se nechávat přerušovat při práci.

Celé to funguje tak, že pomocí EMUI Deskop se Váš mobil propojí s Vaším počítačem a všechen svůj obsah Vám nabídne k dispozici. A vy si můžete případně, přesouvat soubory nebo přeposílat různé údaje, jak zrovna potřebujete.

Bohužel to ale zatím vypadá, že tato funkce bude přístupná pouze na přístrojích Huawei. Takže tedy svůj mobilní telefon Huawei nespárujete například se značkami Acer, Asus , Lenovo atd…  

Již dříve jsem do FB skupiny dával snímky jak, mám telefon připojen přes EMUI Deskop k televizi a mohu ho využívat jako plnohodnotný počítač…  Setkalo se to u Vás s velkým ohlasem, tak jsem se rozhodl, že v brzké době o tom připravím článek, abyste měli možnost vidět, jak to reálně funguje.

Autor: Lukáš

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.