Máte už EMUI 10.0 v zařízení Huawei P30 nebo Mate 20?

Huawei každým dnem rozšiřuje zasílání stabilní aktualizace EMUI 10.0 pro stávající vlajková zařízení včetně zařízení Huawei P30 a Mate 20 po celém světě, včetně Evropy, Asie, Středního východu a amerických regionů.

Nejnovější verze EMUI je postavena na platformě Android 10 a přináší nové funkce a změny v uživatelském rozhraní včetně tmavého režimu, rozvržení uživatelského rozhraní ve stylu Magazine, barevného systému uživatelského rozhraní Morandi a dalších.

EMUI 10

Verze:

Stabilní aktualizace EMUI 10 pro Huawei P30 a P30 Pro přichází s verzí EMUI 10.0.0.168. Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro přijímající EMUI verzi 10.0.0.154 a Huawei Mate 20 X (4G) přijímající verzi 10.0.0.180. (Velikost aktualizace se může lišit).

 
Jak zkontrolovat:
Chcete-li zkontrolovat tuto aktualizaci EMUI 10, postupujte podle pokynů níže.

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Nebo otevřete aplikaci HiCare> Aktualizace> Zkontrolovat aktualizace.

Tip: Doporučuji zálohovat důležitá data, abyste předešli ztrátě dat.

Zajímá mě to proto, že mi ještě dnes několik lidí píše, že nedostali zatím aktualizaci na EMUI 10.0. Chápu, že to Huawei uvolňuje postupně. A aktualizace všech telefonů bude chvilku trvat. Ale zajímá mě, kdo ji již dostal, a kdo zatím stále čeká.

[poll id=“2″]

Autor: Lukáš

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.