Mate X je zdokonalován a nebude v prodeji, dokud nebude plně připraven

Již 26. července společnost Huawei spustila první komerční mobilní telefon 5G Huawei Mate 20 X 5G v centrále Shenzhen Putian. A nejen to, ale společnost také informovala veřejnost o některých nových statistikách skládacího telefonu Mate X.

Vylepšený Mate X

He Gang, prezident divize Huawei Smartphone. V rozhovoru prohlásil, že Mate X je stále zdokonalován, aby to byl nejlepší ohebný telefon na trhu. Nemůžeme vydat produkt u kterého si nebudeme jisti jeho kvalitou.


Řekl také, že proces optimalizace zahrnuje nové funkce, nové metody návrhu a další řešení potíží, problémů a výzev pro různé scénáře, které společnost dosud nevnímala.

Dodal, že požadavky na kvalitu výrobků Huawei jsou velmi náročné. Pokud produkt nesplňuje požadované požadavky na kvalitu, nebude uveden na trh. Ale očekáváme, že Mate X splní své optimalizace brzy.

Vylepšený Mate X


V sobotu jste měli možnost vidět některé obrázky Mate X spatřené v rukou generálního ředitele skupiny Huawei Consumer Business Group, Yu Chengdong. A zařízení bylo již s určitými změnami na zadní straně a dalo by se očekávat, že některé změny mohly být provedeny i na displeji.

V současné době získala Huawei Mate X v Číně licenci 3C a Network Access, díky níž je způsobilá pro uvedení na trh. Ale jeho globální uvedení na trh se očekává, až během září.

Autor:Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.