Midea uvede na trh většinu svých produktů s HarmonyOS

Zdroj: Midea Oficial

Midea oznámila, že společnost bude i nadále vyvíjet úsilí, aby spolupracovala s Huawei. Společnosti chtějí spolu spolupracovat na celé řadě produktů. Už bylo představeno mnoho produktů, které byly založeny na spolupráci těchto dvou společností. A nutno podoktnout, že Midea byla jedna z prvních společností třetích stran, které jako první začaly používat HarmonyOS.

Podle zprávy ChinaDaily se čínský výrobce domácích spotřebičů snaží rozšířit svůj vliv na IoT zavedením efektivnějších a vylepšených připojených zařízení. Xiaomi Jiangxu, viceprezident a technologický ředitel Midea IoT, uvedl: „Systém HarmonyOS bude v tomto roce pokrývat téměř všechny kategorie našich produktů, konkrétně asi až 200 odvětví.“ Viceprezident se domnívá, že operační systém by mu umožnil vybudovat efektivní propojení mezi svými produkty a inteligentním systémem IoT.

Xiaomi dále dodal, že na trhu bude brzy k dispozici více produktů domácích spotřebičů vybavených systémem HarmonyOS. Vrchní ředitel učinil toto prohlášení během nedávné prezentace whitepaper společnosti. Chce urychlit svůj systém inteligentního propojení „jedním dotykem“ na svých zařízeních v Číně. V září 2020 společnost Huawei oznámila uvedení své verze HarmonyOS 2.0, která dorazila s lepší podporou produktů Internet of Things a lepší podporou pro různé platformy.

Druhá verze OS přichází také s podporou inteligentních hodinek, i domácích spotřebičů třetích stran. Xiang uvedl, že inženýři společnosti Midea úzce spolupracovali se svými protějšky od společnosti Huawei, aby zajistili hladký chod systému v jejich domácích spotřebičích.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.