Milý Huawei, přestaň prosím zasílat obrovské aktualizace EMUI, kvůli opravě zabezpečení

Je dobré, že stále dostáváme měsíční nebo čtvrtletní aktualizace softwaru s bezpečnostními záplatami na smartphonech.

V poslední době odvedla společnost Huawei fantastickou práci tím, že svým smartphonům poskytla nejnovější aktualizace softwaru. Společnosti Huawei a Honor představily (In-Progress) aktualizace asi 50 smartphonů na novější systém EMUI 9.1.

Ale ne každý je zřejmě šťastný! Důvod je, jak se zdá, pro mnohé uživatele alarmující. Huawei odesílá aktualizace softwaru s obrovskou velikostí. Je přijatelné, když musíte stáhnout až 500 MB, ale co když musíte stáhnout více než 2 GB nebo 3 GB?

No, stále můžeme pochopit obrovskou velikost, když získáte hlavní aktualizaci operačního systému, například z EMUI 9.0 na EMUI 9.1. Ale v současné situaci majitelé chytrých telefonů dostávají (jen) bezpečnostní opravu s velikostí větší než 2 GB. Co když dostanete aktualizace softwaru 3 nebo 4 GB dvakrát za měsíc nebo za 15 dní?Ano, je pravda, že Huawei a Honor odesílají aktualizace softwaru s opravnou a jsou větší než 2 GB a někdy i více než 3 GB.

Uživatelé smartphonů si stěžují a ptají se na stejnou otázku – proč dostáváme takové obrovské aktualizaci softwaru pouze pro bezpečnostní záplaty?

Výše uvedená situace není pro každého, existuje mnoho uživatelů, kteří stále dostávají bezpečnostní záplaty s velikostí 200 nebo 300 MB. Doufáme, že společnost Huawei vyřeší problém pomocí svého programu aktualizace softwaru co nejdříve.

Dostáváte také velké aktualizace softwaru? Dejte vědět v komentářích níže.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.