MIT Technology Review jmenoval Huawei mezi top 50 nejchytřejších společností

Předání ocenění od MIT

MIT Technology Review, globální technologický časopis, jmenoval Huawei jako jednu z 50 nejchytřejších společností, které ukazují efektní obchodní model společnosti po celém světě.

Podle MIT Technology Review hodnotitelé vybírají 50 nejchytřejších společností na základě toho, co společnosti dělaly v uplynulém roce, jaké metody použily a jaké úspěchy dosáhly.

Hodnotitelé také kontrolují základní kompetence společností s novými technologiemi a průlomy a inovace, které společnosti dosáhly pro sebe, své průmysly nebo dokonce i pro celý svět.

„Za posledních 30 let společnost Huawei vyráběla především technické a inženýrské inovace a inovace v řešeních založených na potřebách zákazníků. Nazýváme to Inovací 1.0. V budoucnu bude Huawei usilovat o inovaci 2.0, která odkazuje na teoretické průlomy a vynálezy řízené vizí, “řekl William Xu, ředitel představenstva Huawei a předseda Institutu strategického výzkumu.

Huawei

„Huawei se drží otevřených inovací a inkluzivního rozvoje. Otevřená inovace znamená inovaci společně s globálními experty. V tomto procesu jsou zdroje a schopnosti sdíleny. Inkluzivní rozvoj znamená, že plody každé inovace by měly být sdíleny a využívány všemi lidmi a průmysly. To může odlehčit budoucnost světa a průmyslu. “Dodal.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.