Mobilní služby Huawei (HMS) mohou spolupracovat s Google Mobile Services (GMS)

Společnost Huawei zahájila testování aplikací Huawei Mobile Services (HMS) a HMS Core, jejichž cílem je nahradit používání mobilních služeb Google. Mezitím máme v této záležitosti nové zprávy, které ukazují, že jak HMS, tak GMS mohou fungovat bok po boku.

Snímek z Honoru V10Nyní víme, že sadu HMS lze nainstalovat také na starší zařízení Huawei nebo Honor certifikované službami Google, nikoli pouze na smartphony provozující open-source Android, jako jsou série Mate 30, Nova 6 a Honor V30. .

Po zákazu obchodu v USA je společnosti Huawei zakázáno certifikovat nové chytré telefony pomocí mobilních služeb Google a společnost poté oznámila svou řadu Huawei Mate 30 s HMS.

HMS je sada aplikací a služeb vyvinutých společností Huawei pro svůj ekosystém zařízení. Mezi tyto služby patří Huawei ID (účet), platební služby, oznámení, virtuální peněženka, bezpečnostní ověření a další.

Na druhé straně obsahuje testovací balíček HMS Core 6 základních aplikací pro služby HMS, včetně her, autentizace uživatelských dat, nákupů v aplikaci, ověření identity, skenování a strojového učení.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.